V tomto období na modlitbách děkujeme a prosíme v těchto věcech:

 1. Dziękujemy za to, jak Pan Bóg prowadził nasz zbór aż dotąd – za jego ochronę i błogosławieństwo.
 2. Prosíme o Boží přítomnost ve všech aktivitách ve sboru. Toužíme, aby Bůh byl ve všem oslaven a Jeho Slovo aby pro nás vždy zůstalo milovaným a ceněným duchovním základem.
 3. Dziękujemy za szkółkę niedzielną, dorost i młodzież. Prosimy o Bożą mądrość do przygotowań lekcji i spotkań, o właściwe prowadzenie młodych do żywej i czynnej wiary, o nowych powołanych współpracowników.
 4. Děkujeme za všechny ochotné a obětavé spolupracovníky, kteří věrně konají svou službu, ať už v materiální nebo duchovní oblasti služby.
 5. Dziękujemy za 13 tegorocznych konfirmantów i prosimy, aby mogli poznać Pana Jezusa jako swego Pana i Zbawiciela i zostali mu wiernymi przez całe życie.
 6. Prosíme o Boží moudrost při rozvoji služby zejména mladým manželstvím a mužům.
 7. Prosimy o mądrość do służby okazyjnym sympatykom zboru przy najróżniejszych okazjach (pogrzeby, śluby, chrzty, koncerty…)
 8. Prosíme o srdce pro ztracené v tomto světě – o otevřenost na lidi bez Boha, o touhu sdílet s nimi Evangelium, o ochotu sloužit jim tak, aby mohli poznat hrůzu hříchu i nádheru Boží milosti.
 9. Dziękujemy za dotychczasową służbę prezbiterstwa i prosimy o Boże prowadzenie w procesie wyborów nowego prezbiterstwa w przyszłym roku.
 10. Prosíme o jednotu, sílu k odpuštění a vzájemnému smíření tam, kde byly narušeny vztahy.
 11. Prosimy o każde kazanie, nabożeństwo i spotkanie, aby w całej swej formie i treści było zawsze żywym zwiastowaniem żywego i mocnego Boga, inspirującym do radosnego życia wiary.
 12. Prosíme o připravenost ke každému dobrému dílu, ale také o připravenost na příchod našeho Pána a Spasitele.

Děkujeme všem, kteří se s námi a za nás modlí, v neposlední řadě v rámci Modliteb 24/7.